Subregion PółnocnyAktualnościBez kategoriiSeminarium „Regionalne platformy społeczne dla rozwoju usług społecznych i deinstytucjonalizacji”

Seminarium „Regionalne platformy społeczne dla rozwoju usług społecznych i deinstytucjonalizacji”

Seminarium „Regionalne platformy społeczne dla rozwoju usług społecznych i deinstytucjonalizacji”

Szanowni Państwo,

W imieniu Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zapraszamy na , które odbędzie się 20 września 2022 r., w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, w godzinach 10.30-15.00. Głównym zagadnieniem seminarium będzie deinstytucjonalizacja usług społecznych oraz perspektywa rozwoju sektora społecznego 2030 r. Wśród prelegentów znajdą się specjaliści z zakresu polityki społecznej zarówno od strony teoretycznej jak i społecznej.

Seminarium kierowane jest m.in. do samorządów – wydziałów polityki społecznej jak i dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy na co dzień realizują zadania w obszarze polityki społecznej. Podczas seminarium znajdzie się przestrzeń również na dyskusję i wymianę doświadczeń. Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału.

Organizatorem wydarzenia jest Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych WRZOS i Śląskie Forum Organizacji Pozarządowych KAFOS, a partnerami są Urząd Miasta Częstochowy, Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej Województwa Śląskiego, Fundacja dla Rozwoju.

Kiedy i gdzie: 20 września 2022 r., w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13, w godzinach 10.30-15.00.

Zgłoszenia:

https://www.wrzos.org.pl/aktualnosci/czestochowa-zapraszamy-na-seminarium-z-cyklu-regionalne-platformy-spoleczne-dla-rozwoju-uslug-spolecznych-i-di/